KiPS Pikkujoulut 6.12 klo12-15 jäähallilla,sekä harjoituspeli virallisen tapahtuman jälkeen!
5.12.2016 10:43 Uutiset / Jaoston pääsivusto

SEURAN VÄREISSÄ PELAAVA KAVERI SAATTAA VIERAILLA KYSEISESSÄ TAPAHTUMASSA!

Tapahtumassa on Juniorit vastaan vanhemmat pelejä. Tämän hetkisen mukaan F juniorit aloittaisivat pelit vanhempiaan vastaan 12 kieppeissä. Tämän jälkeen olisi E junioreitten vuoro pelata vanhempiaan vastaan.Ajankohta voisi olla noin 12.45. Kolmanneksi tapahtumaksi kentällä olisi Pipolätkää,joka alkaisi noin 13.30. Näillä näkymin kioski on auki koko tapahtuman ajan. Tarjolla on myös mehua ja pipareita seuran puolesta.(kioski siis toimiin normi tavalla). Klo 16 olisi harjoitus peli KiPS D2 vastaan Napapiirin Pantterit D2.


   
Lisää uutisia
Kittilän Palloseura
«  Joulukuu   »
Kategoriat